Doprava

JAK SE K NÁM NEJLÉPE DOSTANETE

MHD

Zastávka autobusů a tramvají Slavia:

  • autobusové linky 135, 136, 150 a 213
  • tramvajové linky 4, 7, 22, 24, 55, 57 a 59

Zastávka metra linky A Strašnická a dále tramvají č. 4 nebo 7.

AUTEM

Od Brna

Z dálnice D1 sjeďte výjezdem 1 směrem na Hradec Králové. Před Jižní spojkou pokračujte levým pruhem po Spořilovské a rovně přes všechny křižovatky až k EDEN ARÉNĚ.

Od Plzně

Z dálnice D5 sjeďte výjezdem 1 a zařaďte se na R1 směr Brno. Z R1 sjeďte výjezdem 16 na Praha-Braník/Praha-Barrandov. Pokračujte po ulici K Barrandovu, na rozdvojení se držte vpravo a pokračujte na městský okruh směr Brno, Braník. Z městského okruhu sjeďte po sedmi kilometrech na výjezdu směr Vršovice a pokračujte stále rovně až k EDEN ARÉNĚ.

Od Mladé Boleslavi

Jeďte po dálnici R10/E65. Sjeďte na výjezdu 1 pražský okruh směrem na Plzeň/Brno/Hradec Králové. Z okruhu sjedete na výjezdu na Brno/Plzeň/Spořilov/Michle, hned ze sjezdu odbočíte doleva směr Vršovice/Michle a pokračujete pořád rovně až k EDEN ARÉNĚ.

Od Hradce Králové

Jeďte po D11. Na vjezdu do Prahy se držte v pravých dvou pruzích směrem na Letiště/PRAHA – Centrum a pokračujte až ke sjezdu na Brno/Plzeň/Spořilov/Michle. Za sjezdem odbočte doleva směrem na Vršovice/Michle a pokračujte stále rovně až k EDEN ARÉNĚ.

Od Teplic – Mostu – Ústí nad Labem

Jeďte po D8. Na příjezdu do Prahy sjeďte výjezdem E55 směrem na Pražský okruh/Mladá Boleslav/Hradec Králové. Po pěti kilometrech odbočte doprava směrem na Brno/Ostatní tranzit/Spořilov na Jižní spojku, a pokračujte až ke sjezdu na Brno/Plzeň/Spořilov/Michle. Za sjezdem odbočte doleva směrem na Vršovice/Michle, a pokračujte stále rovně až k EDEN ARÉNĚ. 

Od Příbrami

Jeďte po R4. Po průjezdu Malou Chuchlí se držte vpravo směrem na městský okruh/Brno a pokračujte po Jižní spojce. Po šesti kilometrech sjeďte směrem na Vršovice a pokračujte stále rovně až k EDEN ARÉNĚ.

Aktuality

07. 08. 2017

Změna termínu 3. kola

POZOR!!! Změna termínu 3. kola HET ligy. Utkání Slavia - Jihlava se odehraje již v pátek 11. 8. od 18:00.

Social média