Aktuality

Filtrování

Změna termínu 3. kola

POZOR!!!

Změna termínu 3. kola HET ligy.

Utkání Slavia – Jihlava se odehraje již v pátek 11. 8. od 18:00.

Slavia doma porazila BATE

Slavia v prvním zápase 3. předkola LM porazila BATE Borisov 1:0, když Milan Škoda proměnil ve 20. minutě pokutový kop. Penaltu nařídil hlavní sudí po zákroku Jevgenije Jablonského na Michala Frydrycha.

Tisková konference SK Slavia

Dnes se od 13 hodin na Klubovém patře odehrála tisková konference SK Slavia Praha, na které klub představil své posily na novou sezónu.

Videozáznam je ke shlédnutí zde.

 

Newsletter

Hned z kraje nového roku jsme si pro Vás připravili jednu novinku: NEWSLETTER!

Zaregistrovat se k odběru je možné o políčko níže.

Vaše EDEN ARÉNA

Vyjádření ve věci výpadku světel

Vyjádření ve věci výpadku světel v průběhu utkání 26. 11. 2016

Vlivem přepálení přepěťové ochrany SPC-S20/280 typ Moeller v rozvaděči osvětlení ROSV1 vypadly dva hlavní deony v rozvodně nízkého napětí, které napájely celou UPS. Vlivem ztráty napětí na UPS zhasla světla na celém stadionu.

Diesel agregát Arény se spíná jen v tom případě, pokud je ztráta napětí na hlavních přívodech transformátoru. Tzn.  pokud dojde k výpadku na straně vysokého napětí, což v tomto případě nenastalo.

Důvodem přepálení přepěťové ochrany může být např. zkratové napětí. Přesnou příčinu vzniku tohoto přepěťového napětí neumíme aktuálně identifikovat, a bude předmětem dalšího šetření.

Náprava vzniklého stavu byla pracovníky Arény byla provedena v nejkratším možném termínu.

 

Všem návštěvníkům se tímto omlouváme za způsobené komplikace.

 

Tým EDEN ARÉNY

Výměna trávníku

Podívejte se na výměnu trávníku po koncertech v létě 2016, před úspěšným tažením Slavie pohárovou Evropou.

SK Slavia – FC Fastav Zlín

Slavia odehraje první domácí utkání ePojisteni.cz ligy v EDEN ARÉNĚ proti Zlínu v pondělí 8. 8. 2016, výkop 18:00. Vstupenky můžete zakoupit v síti Ticketportal. VIP vstupenky lze zakoupit zde.

Slavia ve 3. předkole Evropské ligy

Slavii se podařilo v domácí odvetě zvítězit 2:0 a vybojovat tak postup do 3. předkola Evropské ligy, kde se utkají 28. července od 19:00 s Rio Ave.

 

Slavia půjde do 2. předkola Evropské ligy!

Výhra Mladé Boleslavi ve finále MOL Cupu nad Jabloncem 2:0 zajistila naší domácí Slavii účast ve druhém předkole Evropské ligy. Slavie se po více než 6 letech v pohárové Evropě objeví 14. a 21. července.

Bude Slavia hrát Evropskou ligu?

Slavia si vysokou sobotní výhrou na mistry z Plzně zajistila 5. místo v tabulce, a má šanci si zahrát v Evropské lize. To však záleží na výsledku dnešního finále MOL Cupu. Když vyhraje Mladá Boleslav, Slavia se objeví ve 2. předkole EL, pokud však vyhraje Jablonec, tak má Slavie smůlu.

Finále se hraje dnes v 18:15 (ČT Sport), tak pojďme Boleslavi držet palce!