SK Slavia Praha – APOEL FC

Termín:  23. srpna 2017 od 20:45

SK Slavia Praha patří mezi klenoty českého fotbalu a je úřadujícím mistrem ligy. Nyní nás čeká play-off o základní skupinu Ligy mistrů proti kyperskému týmu APOEL FC.

Nejdříve se s naším soupeřem utkáme 15. 8. v Nikósii a následně nás čeká domácí utkání 23. 8. od 20:45 v EDEN ARÉNĚ.

Vstupenky na zápas 3. předkola Ligy mistrů budou k dispozici jak v předprodeji v síti Ticketportal, tak i u pokladen na stadionu. Doporučujeme všem fanouškům, aby využili včasného nákupu vstupenek a vyhnuli se tak frontám u pokladen před začátkem utkání.

Nenechte si ujít jedinečnou podívanou. Využijte naší nabídky exkluzivních VIP produktů a vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru nejlepšího fotbalu, jaký je v naší zemi k vidění. Vše v pohodlí a s dokonalým výhledem na hru.

VIP Vstupenky

ZARUČENÝ VÝHLED DÍKY KLUBOVÝM SEDADLŮM

Pokud se rozhodnete pro Klubové sedadlo, buďte si jisti, že na celý zápas budete
mít zajištěn exkluzivní výhled. Sedadla se nacházejí v centrální části hlavní tribuny a můžete vybírat z variant SILVER a GOLD. Klubová sedadla GOLD obsahují kompletní catering.

 

FOTBALOVÉ UTKÁNÍ V POHODLÍ VIP BOXU

Fotbal u nás si nejlépe užijete z pohodlí VIP Boxu. Skvělý výhled a prvotřídní
catering jsou samozřejmostí. Pozvěte své obchodní partnery či známé a konečně
si užijte fotbal naplno.

Pro objednání VIP Boxů nebo Klubových sedadel nás kontaktujte na hospitality@stadioneden.cz nebo na telefonu +420 725 562 636 (9:00 – 17:30).
*Cenové nabídky jsou uvedeny pro VIP boxy s kapacitou 10 osob. U boxů s vyšší kapacitou je cena poměrně navýšena. Možnost navýšení počtu hostů VIP Boxů nad rámec standardní kapacity je možno řešit individuálně. Ceny zahrnují catering.