SK Slavia Praha – AC Sparta Praha

Termín: neděle 17. září 2017 od 18:00

SK Slavia Praha patří mezi klenoty českého fotbalu a je úřadujícím mistrem ligy. Nyní ji čeká nejslavnější fotbalový duel. Již po 288. proti sobě nastoupí pražská „S“ v bitvě, ve které se nic nevypouští.

Poslední derby skončilo remízou, jak to dopadne tentokrát?
Nenechte si ujít jedinečnou podívanou. Využijte naší nabídky exkluzivních VIP produktů a vychutnejte si neopakovatelnou atmosféru nejlepšího fotbalu, jaký je v naší zemi k vidění. Vše v pohodlí a s dokonalým výhledem na hru.

Vstupenky na zápas s týmem AC Sparta Praha budou k dispozici jak v předprodeji v síti Ticketportal, tak od středy 13. 9. i u pokladen na stadionu. Doporučujeme všem fanouškům, aby využili včasného nákupu vstupenek a vyhnuli se tak frontám u pokladen před začátkem utkání.

VIP Vstupenky

Pro objednání VIP Boxů nebo Klubových sedadel nás kontaktujte na hospitality@stadioneden.cz nebo na telefonu +420 725 562 636 (9:00 – 17:30).
*Cenové nabídky jsou uvedeny pro VIP boxy s kapacitou 10 osob. U boxů s vyšší kapacitou je cena poměrně navýšena. Možnost navýšení počtu hostů VIP Boxů nad rámec standardní kapacity je možno řešit individuálně. Ceny zahrnují catering.