Doprava

JAK SE K NÁM NEJLÉPE DOSTANETE

MHD

Zastávka autobusů a tramvají Slavia:

  • autobusové linky 135, 136, 150 a 213
  • tramvajové linky 4, 7, 22, 24, 55, 57 a 59

Zastávka metra linky A Strašnická a dále tramvají č. 4 nebo 7.

AUTEM

Od Brna

Z dálnice D1 sjeďte výjezdem 1 směrem na Hradec Králové. Před Jižní spojkou pokračujte levým pruhem po Spořilovské a rovně přes všechny křižovatky až k EDEN ARÉNĚ.

Od Plzně

Z dálnice D5 sjeďte výjezdem 1 a zařaďte se na R1 směr Brno. Z R1 sjeďte výjezdem 16 na Praha-Braník/Praha-Barrandov. Pokračujte po ulici K Barrandovu, na rozdvojení se držte vpravo a pokračujte na městský okruh směr Brno, Braník. Z městského okruhu sjeďte po sedmi kilometrech na výjezdu směr Vršovice a pokračujte stále rovně až k EDEN ARÉNĚ.

Od Mladé Boleslavi

Jeďte po dálnici R10/E65. Sjeďte na výjezdu 1 pražský okruh směrem na Plzeň/Brno/Hradec Králové. Z okruhu sjedete na výjezdu na Brno/Plzeň/Spořilov/Michle, hned ze sjezdu odbočíte doleva směr Vršovice/Michle a pokračujete pořád rovně až k EDEN ARÉNĚ.

Od Hradce Králové

Jeďte po D11. Na vjezdu do Prahy se držte v pravých dvou pruzích směrem na Letiště/PRAHA – Centrum a pokračujte až ke sjezdu na Brno/Plzeň/Spořilov/Michle. Za sjezdem odbočte doleva směrem na Vršovice/Michle a pokračujte stále rovně až k EDEN ARÉNĚ.

Od Teplic – Mostu – Ústí nad Labem

Jeďte po D8. Na příjezdu do Prahy sjeďte výjezdem E55 směrem na Pražský okruh/Mladá Boleslav/Hradec Králové. Po pěti kilometrech odbočte doprava směrem na Brno/Ostatní tranzit/Spořilov na Jižní spojku, a pokračujte až ke sjezdu na Brno/Plzeň/Spořilov/Michle. Za sjezdem odbočte doleva směrem na Vršovice/Michle, a pokračujte stále rovně až k EDEN ARÉNĚ. 

Od Příbrami

Jeďte po R4. Po průjezdu Malou Chuchlí se držte vpravo směrem na městský okruh/Brno a pokračujte po Jižní spojce. Po šesti kilometrech sjeďte směrem na Vršovice a pokračujte stále rovně až k EDEN ARÉNĚ.

Aktuality

27. 06. 2017

Tisková konference SK Slavia

Dnes se od 13 hodin na Klubovém patře odehrála tisková konference SK Slavia Praha, na které klub představil své posily na novou sezónu. Videozáznam je ke shlédnutí zde.  

Social média