Depeche Mode

Depeche Mode se vrací do EDEN ARÉNY!

Kdy: 24. 5. 2017

The Global Spirit Tour zavítá do EDEN ARÉNY 24. května 2017.

Turné, které představí nové album Spirit, je osmnácté turné Depeche Mode a půjde o první vystoupení kapely po více než třech letech.

Depeche Mode na posledním turné Delta Machine vystoupili před více než 2,5 miliony fanoušků na vyprodaných koncertech po celé Evropě a Severní Americe a turné bylo jedním z největších a nejprodávanějších turné roku 2013.

Atmosféru koncertu, který nemá obdoby, si nejlépe vychutnáte díky naší nabídce VIP Boxů a Klubových sedadel.

Předběžný harmonogram:

  • 16:00 – Otevření stadionu
  • 17:30 – F.O.X.
  • 18:30 – The Raveonettes
  • 19:45 – DEPECHE MODE

 

VIP Vstupenky

Zaručený výhled díky Klubovým sedadlům

Pokud se rozhodnete pro Klubové sedadlo, buďte si jisti, že na celou show budete mít zajištěn exkluzivní výhled, který jenom umocní váš hudební zážitek. Sedadla se nacházejí v centrální části hlavní tribuny.

Koncert a pohodlí VIP Boxu v jednom

Koncerty si u nás nejlépe užijete z pohodlí VIP Boxu. Skvělý výhled a prvotřídní  catering jsou samozřejmostí. Pozvěte své obchodní partnery či známé a konečně si užijte koncert naplno.

Pro detailnější popis VIP produktů klikněte zde.

Pro objednání VIP Boxů nebo Klubových sedadel nás kontaktujte na hospitality@stadioneden.cz nebo na telefonu +420 725 562 636 (9:00 – 17:30).

 

*Cenové nabídky jsou uvedeny pro VIP Boxy s kapacitou 10 osob. U boxů s vyšší kapacitou je cena poměrně navýšena. Možnost navýšení počtu hostů VIP Boxů nad rámec standardní kapacity je možno řešit individuálně. Ceny zahrnují catering.

 

Regulérní vstupenky

Regulérní vstupenky lze zakoupit v prodejních sítích Ticketportal a Ticketpro.